رد کردن لینک ها

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

این توافق‌نامه ای است بین شما و هیراد رایان افزار به آدرس HiradSite.ir . استفاده ازخدمات این سایت منوط به توافق شما با این قوانین صورت می گیرد. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید. با استفاده شما از امکانات سایت هیراد رایان افزار این چنین در نظر گرفته خواهد شد که شما با قوانین ما بدون شرط موافقت کرده اید.

اگر شما با هر یک از این قوانین موافقت ندارید می بایست استفاده از این سایت را متوقف کنید. لطفا توجه داشته باشید عدم رعایت قوانین ممکن است منجر به بسته شدن تمام یا بخشی از حساب کاربری شما شود.

شرکت هیرادرایان افزار ممکن است در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند.

تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از خدمات هیرادرایان افزار  استفاده کنند.

 

ختم همکاری

شرکت هیرادرایان افزار این حق را برای خود محفوظ می دارد که حساب کاربرانی که قوانین سایت را نقض کنند، برای سایت یا برای کاربران دیگر مشکل بوجود آورد، حقوق مالکیت و معنوی را رعایت نکنند، در گیری در موارد غیر اخلاقی، موارد جعل اسناد و مدارک، موارد مغایر با قوانین کشور و یا به دلایل مشابه دیگر بدون اخطار ببندد.

 

پیامد های ختم همکاری

درصورت ختم همکاری به علت نقض قوانین سایت، حساب کاربری شما بسته خواهد شد.

پشتیبانی تیم از شما قطع میگردد.

 

مسدود شدن کاربران

کاربران ممکن است برای نقض قوانین سایت اخطار دریافت کنند، اخطار اول دسترسی کاربر را محدود نخواهد کرد اما درصورت ارسال اخطار دوم سیستم بصورت خودکار کاربر را مسدود خواهد کرد.

حساب کاربری که مسدود شده است به هیچ عنوان باز نخواهد شد.

 

حساب کاربری

برای استفاده از امکانات سایت و داشتن حساب کاربری می بایست ثبت نام کنید. شما موافقت می کنید در فرم ثبت نام ، فرم ویرایش پروفایل و در تمامی فرم هایی که در سایت در اختیار شما قرار می گیرد، اطلاعات درست، دقیق و کامل قرار دهید.

 

 

قوانین قبل از خرید

  • کاربر عزیز زمان سفارش محصول مشخصات خود را کامل وارد کنید تا در صورت بروز مشکل مورد بررسی قرار گیرد.
  •  لطفا برای پشتیبانی بهتر، مشکلات خود را از بخش ارسال تیکت پنل کاربری خود مطرح کنید، از ارسال ایمیل و یا ارسال مشکلات از فرم تماس با ما خودداری کنید، مشتریان بخش مربوط به خودشون را دارند و می توانند به راحتی تیکت ارسال کنند.
  • خرید از سایت فقط با عضویت و ورود می باشد و وارد کردن اطلاعات کامل زمان خرید اجباری می باشد.

 

با تشکر از همکاری شما دوستان عزیز.

بازگشت به بالای صفحه
سفارش طراحی سایت
close slider